BİLGİ EDİNME
Oto Kurtarma Nedir?

 Oto kurtarma güçlü vinç makinaları ile işlem yapılan ve yolda yardıma muhtaç araçların bir yerden başka bir yere taşınma işlemidir. Bu işlem daha çok vinç operatörleri tarafından gerçekleşir.

Tabi bazı bölgelerde farklı taşıma araçları ve faliyetleri de uygulanmaktadır. Yol yardımına ihtiyacı olan kişi en yakın oto kurtarma ekibi ile irtibat kurar ve yardım ister. Daha sonrasında ise oto kurtarma ekibi en kısa sürede olay yerine gelir ve gerekli işlemleri gerçekleştirir.

Bu işlem sırasında tüm güvenlik önlemleri alınmalıdır. Araç yolda kaldığında veya herhangi bir kaza meydana geldiğinde ilk olarak kendi güvenliğinizi sağlanmalı, diğer araçların göreceği şekilde uyarı levhaları asılmalı veya dörtlüler aktif bir şekilde bırakılmalıdır. Bunu sebebi ise daha farklı kazaları önlemek ve diğer sürücülerin dikkat etmesini sağlamaktır.

Bu işlemleri yaptıktan sonra sizler kaza sonucu kendinizde herhangi bir hasar olup olmadığını kontrol ettikten sonra ambulans ve sağlık ekiplerine de haber vermeyi unutmayınız. Bizler ne olursa olsun bu tarz durumlarda direkt olarak sağlık kuruluşlarına durumu belirtmenizi öneriyoruz.

İletişim: 0535 672 9009 | 0542 545 2189 | 0332 248 7787

Konya Bağrıaçık Vinç, Ucuz Vinç Kiralama, Sepetli Platform Vinç Kiralama, Konyada Vinç Firmaları, Forklift Kiralama Hizmeti, Kiralık Vinçler Burada!

Copyright © 2014
BAĞRIAÇIK forklift,vinç ve kurtarıcı
>